E-Katalog

Hızlı Menü

Hakkımızda

Akgün Ofis Mobilya Kuruluş
"İşiniz için ofis, Ofisiniz için herşey" sloganıyla kurulan şirketimiz, politika temellerini 2005 yılı itibariyle başlatmıştır. 2018 yılından bu yana “Akgün Ofis Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.” resmi ünvanıyla hizmet vermekteyiz..

Vizyonumuz
Hizmetimiz, politikalarımız, çalışma şeklimiz ve akıllı çözümlerimiz ile iş hayatınızda vazgeçilmez bir çözüm ortağınız olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Kimlere hitap ederiz?
Çözüm ortağından tasarım, kalite, ergonomi ve ekonomi gibi unsurları göz önünde bulundurmasını isteyen tüm kişi, kurum veya kuruluşlara hitap ederiz. İş hayatı kapsamında çalışma ve ağırlama odalarını düzenler, kurumsal kimliğinizi mobilyalarımızla en iyi şekilde yansıtmaya vesile oluruz.

Hizmetlerimiz
* İşletmenizin ihtiyaç duyduğu ofis mobilyalarını üretiriz. En tepeden başlamak suretiyle makam, müdür ve personel odalarına yönelik ürünler tasarlarız. Workstation çalışma odalarını tasarlar en verimli çalışma ortamlarının mimarisi olmaktan gurur duyarız. Tüm ekibinizin verimli çalışabileceği alanlar oluştururuz. Çalışma, ağırlama ve karşılama alanlarınızı, geniş ürün yelpazemiz ile en iyi hale getirmek için çabalarız.
* Kişiye ve kuruma özel (butik) mobilya tasarımları, kurumsal kimlik mobilyaları ve dekorasyon hizmetleri veririz.
* Büyük çaplı işletmelerin, kuruluşların veya kamu kurumlarının mobilya projelerini üstlenir, Otel, Banka, Hastane veya Fabrika gibi büyük çaplı Anahtar Teslim Projelerini yürütürüz.


Mimari Projelendirme ve Sunum
Sizi dinler, anlar ve ardından aklınızdakileri bilgisayar (3d modelleme) ortamına dökeriz. Üretime geçmeden evvel çalışmanın tüm aşamalarını gerçeğe yakın formatlarla sunar, hayalinizdeki tasarıma veya projeye yönelik çözümlerimizle aklınızdaki konsepti çıkarmaya gayret gösteririz. Bu sayede üretim sonrası memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmayı hedeflediğimiz gibi projedeki hata toleransını minimize ederek, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet verme hedefine de ulaşmaya gayret gösteririz.

Kimlerle çalıştık?
Firmamız Türkiye ve Dünya'da tanınmış birçok kuruluşun çözüm ortağı olduğu gibi, ofis mobilyaları kapsamında tüm kamu  kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.

 

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

Ürün ve duyurulardan anında haberdar olmak için bültene kaydol.

Copyright © Akgün Ofis Mobilya

WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara